Movies
Ratings
32
The PurgeRated ★ 1.5
The BFGRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
Dear ZindagiRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
DonRated ★ 0.5
SinghamRated ★ 3.5
SimmbaRated ★ 0.5
Chennai ExpressRated ★ 3.5
Mother Teresa of CalcuttaRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.0
Kabhi Khushi Kabhie GhamRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
Barfi!Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
ForceRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 3.0