Movies
Ratings
17- Love Is Not PerfectRated ★ 4.5
CannibalRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5