Movies
Ratings
1340- HumintRated ★ 3.0
Before the DawnRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
TestosteroneRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
MidnightRated ★ 1.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5