Movies
Ratings
836
City HunterRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.0
The Bullet TrainRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
River's EdgeRated ★ 4.0
RiverRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
Baby AssassinsRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 3.5
The Rickshaw ManRated ★ 4.0
RewriteRated ★ 4.0
The KidRated ★ 3.5
The Gold RushRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Sound of FreedomRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5