Movies
Ratings
389
I, TonyaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.0
Vengeance Is MineRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0