Series
Ratings
409
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Splinter Cell: DeathwatchRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.0
Record of Ragnarok IIRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
PlebsRated ★ 3.0
Record of RagnarokRated ★ 3.5
PlebsRated ★ 3.5
PlebsRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0