Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Roman EmpireRated ★ 3.5
Roman EmpireRated ★ 3.0
Roman EmpireRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0