Movies
Ratings
69
Sing StreetRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5