Titles you rated
Terror ManRated ★ 5.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 3.5
Link ClickRated ★ 3.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Girl DownstairsRated ★ 5.0
Viral HitRated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.5- Wolf's RainRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0
Doona!Rated ★ 4.0