Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 4.0