Movies
Ratings
115
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5