Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0