Movies
Ratings
1323
Caught StealingRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0- CicadasRated ★ 3.5
- Have I Told You LatelyRated ★ 3.0
OutrageRated ★ 4.0- The Consolation of the WindRated ★ 3.0
CouchRated ★ 3.0
TransitRated ★ 3.5
SLOWLYRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Six ShooterRated ★ 3.5
Yuki's RevengeRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 3.5
Read My LipsRated ★ 4.0
The Black BalloonRated ★ 3.0