Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
Masked Rider KabutoRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 3Rated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0