Movies
Ratings
98
Hacksaw RidgeRated ★ 0.5
PatersonRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 0.5
PrisonersRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 0.5
HarmonyRated ★ 0.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0