Series
Ratings
48
North & SouthRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0- Black BulletRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5
CaligulaRated ★ 2.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0