Movies
Ratings
1685
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5