Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0