Series
Ratings
31
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0- New my fair PrincessRated ★ 0.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0