Series
Ratings
824- The Practical Guide to LoveRated ★ 3.5
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 2.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 1.0- HonourRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 1.0- Bokaksaengijiman 20hakbeonimnidaRated ★ 0.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 2.0
Still ShiningRated ★ 1.0
Phantom LawyerRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.0
Bloody FlowerRated ★ 0.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
I Dol IRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
WomanRated ★ 4.0
Scandal EveRated ★ 2.0
Human From TodayRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5