Titles you rated
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- 야구여왕Rated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
Alpha Males Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Envious Season 3Rated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5