Series
Ratings
284
AgencyRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5