Movies
Ratings
373
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
FargoRated ★ 3.5