Movies
Ratings
62
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0