Series
Ratings
42
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5