Movies
Ratings
330
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5