Series
Ratings
15
xxxHOLiC - Lou AdayumeRated ★ 4.0
xxxHolic: RōRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- SpookizRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0