Series
Ratings
59
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Revenge of OthersRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5- London HeartsRated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5