Movies
Ratings
312
Saw IIRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0