Series
Ratings
30
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0