Series
Ratings
135
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 5.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.0