Series
Ratings
22- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Hinako NoteRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5