Movies
Ratings
52
Total RecallRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5