Series
Ratings
187
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Terminal ListRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Wyatt Earp and the Cowboy WarRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
GriseldaRated ★ 3.0
Boy Swallows UniverseRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Outer Range Season 1Rated ★ 4.5
BodiesRated ★ 2.5
1883Rated ★ 4.5
For All Mankind Season 3Rated ★ 3.0