Movies
Ratings
1138
Good NewsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
MercyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0