Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Welcome to Wrexham Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Servant Season 3Rated ★ 3.0
Servant Season 2Rated ★ 3.0