Series
Ratings
19
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5