Series
Ratings
15
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 0.5
BodyguardRated ★ 4.0- 한국기행 - 여자의 바다Rated ★ 1.5
- 한국기행 - 겨울과 산다Rated ★ 1.5
- 한국기행 - 복맞이 기행Rated ★ 1.5