Series
Ratings
21
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
What's Up?Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0