Movies
Ratings
189
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 5.0
KlausRated ★ 5.0
In the Attic Who Has a Birthday TodayRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0