Series
Ratings
34
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0