Series
Ratings
61
True DetectiveRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The HeadRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Small LightRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5