Series
Ratings
34
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0