Series
Ratings
539
Skyscraper LiveRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 1.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0