Series
Ratings
139
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.0
Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 1.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0