Series
Ratings
81
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0