Series
Ratings
140
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5