Series
Ratings
101
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5