Series
Ratings
19
Secret GardenRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0