Series
Ratings
27
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The BeautyRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0